MTÜ Vähiühing KAEV liikmeks võivad astuda kõik tööealised, ennast noorena tundvad endised ja/või praegused vähihaiged, nende lähedased ja toetajaliikmed - nii füüsilised kui ka juriidilised isikud.

Ühingu liikmeks astumiseks tuleb:

1. täita avaldus, mille blanket saab küsida e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2. tasuda sisseastumismaks 3,50 eur ühingu arveldusarvele Swedbankis EE582200221035734874 märkides selgitusse "Sisseastumismaks" ja isiku nimi, kelle eest see tasutakse (kui maksja ise ei ole liikmeks saada soovija ja sooritab makse kellegi teise eest).

Edaspidi on iga-aastase liikmemaksu suurus 3,50 eur.

Liikmemaksu tasunud ühingu liikmel on eelisena soodustused ühingu üritustel osalemisel, koolitused, ligipääs ühingu virtuaalkeskkonna piiratud teemadele ja ühingu liikmete omavahelistele jututeemadele foorumis, võimalus osaleda Vähiliidu korraldatavatele üritustel ja palju muud! 

Täpsem info ja avalduse blankett: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Kõigile KAEVu liikmetele luuakse veebilehe kasutajakontod. Parooli ja kasutajanime teada saamiseks palun saada privaatsõnum foorumis krissule. Parool on soovitav esimesel sisse logimisel ära muuta! Veebilehele sisse loginuna on võimalik tutvuda põhjalikumalt ühingu tööde ja tegemistega, kohtumisi ja koolitusi kajastavate artiklitega, sh piltidega üritustelt. Samuti on võimalik näha ettekannete slaide jms koolitustelt, seminaridelt, konverentsidelt.

Kõigile Vähifoorum kasutajatele jääb foorum alatiseks avatuks ja kasutatavaks ka ilma ühingu liikmeks astumata!