Kaev

 

MTÜ Vähiühing KAEV asutamiskoosolek toimus 17.veebruaril 2007.a.

KAEV on onkoloogilise ja hematoloogilise diagnoosiga haigete, nende lähedaste ja perekonnaliikmete vabatahtlik mittetulunduslik üle-Eestiline ühing.

KAEVu asutajaliikmed on vabatahtlikena tegutsenud juba 2004.aastast, kui algselt Põhja-Eesti Vähiühingu liikmetena hakkasime Hiiul asunud Onkoloogiakeskuse teabetoas kolmapäeva õhtuti kogemusnõustamist pakkuma. Hiljem muutus teabetoa töö tänu Põhja-Eesti Vähiühingu tollase esinaise Aino Paemurru eestvedamisele ja Vähiliidu toetusele igapäevaseks.

24.10.2004.a käivitasime KAEVu asutajaliikmete poolt administreeritava Eestis ainulaadse Vähifoorumi, pakkudes selle kaudu anonüümset kogemusnõustamist. Foorumi aitas üles seada ja luua ühinguliikme pereliige, kes oli tugiisikuna kogu tema ravitee kestel kuulnud unistusi sellise virtuaalse nõustamiskeskkonna vajadusest.

Esimene foorumi versioon langes paraku aga küberrünnaku ohvriks ning mõneks ajaks sattus löögi alla meie initsiatiiv ja entusiasm jätkamiseks. Kuna puudus ka varukoopia foorumi sisust, oli kaotatud hulk väärtuslikku materjali ja taastamatuid mõtteteri. 2007.a kevadel ühingu loomisest uut jõudu saanuna käivitasime tänaseni töötava uue foorumi, kus saatusekaaslastega omavahel ja kasutaja soovil anonüümselt jagada muresid ja rõõme, kordaminekuid ja kogemusi, jne.

Lisaks foorumi haldamisele ja kogemusnõustamisele korraldame ka seminare, koolitusi ja kokkusaamisi nii ühingu liikmetele kui ka teistele foorumikasutajatele. Traditsiooniks on kujunenud ühinguliikmetele korraldatavad meeleolukad ja haigusega ning ravijärgset toimetulekut soodustavad harivad-teraapilised suveseminarid koos Läänemaa Vähiühingu toredate liikmetega, osalemine Vähiliidu poolt korraldatavatel üritustel ning advendiaja alguse kohtumised.

Toimunud on erinevaid loovteraapilisi koolitusi ning toimetulekut soodustavaid ja silmaringi avardavaid loenguid. Näiteks oleme õppinud valmistama kevadisi lilleseadeid ja jõuluküünlaid, saanud kogemuse emotsionaalse tasakaalu saavutamisest saviteraapia kaudu ja muudest erinevatest kunstiteraapia vormidest jpm.

MTÜ Vähiühing KAEV liikmeks võivad astuda kõik tööealised, ennast noorena tundvad endised ja/või praegused vähihaiged, nende lähedased ja toetajaliikmed - nii füüsilised kui ka juriidilised isikud.

Ühingu liikmeks astumiseks tuleb:

1. täita avaldus, mille blanket saab küsida e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2. tasuda sisseastumismaks 3,50 eur ühingu arveldusarvele Swedbankis EE582200221035734874 märkides selgitusse "Sisseastumismaks" ja isiku nimi, kelle eest see tasutakse (kui maksja ise ei ole liikmeks saada soovija ja sooritab makse kellegi teise eest).

Edaspidi on iga-aastase liikmemaksu suurus 3,50 eur.

Liikmemaksu tasunud ühingu liikmel on eelisena soodustused ühingu üritustel osalemisel, koolitused, ligipääs ühingu virtuaalkeskkonna piiratud teemadele ja ühingu liikmete omavahelistele jututeemadele foorumis, võimalus osaleda Vähiliidu korraldatavatele üritustel ja palju muud! 

Täpsem info ja avalduse blankett: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Kõigile KAEVu liikmetele luuakse veebilehe kasutajakontod. Parooli ja kasutajanime teada saamiseks palun saada privaatsõnum foorumis krissule. Parool on soovitav esimesel sisse logimisel ära muuta! Veebilehele sisse loginuna on võimalik tutvuda põhjalikumalt ühingu tööde ja tegemistega, kohtumisi ja koolitusi kajastavate artiklitega, sh piltidega üritustelt. Samuti on võimalik näha ettekannete slaide jms koolitustelt, seminaridelt, konverentsidelt.

Kõigile Vähifoorum kasutajatele jääb foorum alatiseks avatuks ja kasutatavaks ka ilma ühingu liikmeks astumata!

 

 

 

 

MTÜ Vähiühing KAEV

Veehoidla 35, Maardu, 74117, Harjumaa

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

IBAN EE582200221035734874 Swedbank

 

 

Juhatusega saab ühendust võtta e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

17.02.2013 üldkoosoleku otsusega on 2013-2014.a liikmemaksu suurus 3,50 eur/aastas.

Liikmemaks palume tasuda:

MTÜ Vähiühing KAEV

a/a Swedbankis EE582200221035734874

Selgitus: "Liikmemaks"

              - isiku nimi, kelle eest see tasutakse (kui maksja sooritab makse kellegi teise eest)

              - aastaarv, millise aasta eest liikmemaks tasutakse