Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

vähihaige samm-sammuline hääbumine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
elisha

PostitusPostitatud: Laup Nov 10, 2012 4:13 pm    Teema: vähihaige samm-sammuline hääbumine Vasta viitega

Kuigi väidetavalt minu vähihaige tuttava sõnade kohaselt, ei ole see g2 vormi ajukasvaja edasi arenenud mulle on tundunud mõnikord temaga suheldes ja teda vaadates et ma olen teda ikka kaotamas samm-sammu haaval aeglaselt. Võib-olla ma näen tonti seal kus seda ei ole -kuna mu ema suri vähki ning ma nägin seda pealt- aga kust maalt läheb see piir. Et kus saad aru et asi on liikumas tõesti halvemuse suunas või kus on need nägija enda hirmud mida võib ka näha.
Äkki mõni teine vähihaige lähedane oskab nõu anda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Miu

PostitusPostitatud: Teis Märts 12, 2013 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tean mitut selle diagnoosiga last ja mõnda täiskasvanut.Tõenäoliselt saab Su tuttav ka kiiritust.See või olla põhjus,mis tekitab Sinu poolt kirjeldatud muutuseid Sinu tuttavas.Kuna kiirituse järgselt võivad ajus tekkida ka muutused,siis see mõjutab kindlasti ka inimese käitumist ja enesetunnet.Halvenemise poole näitaks märgid nagu krambihoogude sagenemine koos oksendamisega,iiveldus jm.Selle diagnoosiga imimesi on tervenenud palju.

Soovin Teile jõudu ja tervist!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit