Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jätkuvalt mures ja segaduses

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
merx

PostitusPostitatud: Püh Dets 18, 2011 3:26 pm    Teema: Jätkuvalt mures ja segaduses Vasta viitega

See kõik hakkas pihta kevadel . Vereproov oli halb -hemoglobiin ja hematokritt madalad . Perearst saatis mind uuringutele :-käidud kompuutris ,soolteuuringul, hematoloogil , naistearstil ja kõik räägivad, et midagi viga pole .Ainuke mis leiti oli see ,et maos on helikobakter . Ma ise ei saa seda küll enam väita et kõik korras ,miks on siiski õhtuti väike palavik?Ja kahe kuu möödudes oli jälle vereproov sama mis kevadel . Suisa meeleheide tuleb peale Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ketukas

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2012 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ära jäta jonni. Kui ikka tunned ennast halvasti, siis tee kasvõi hullem nägu pähe kui vaja, et uuringuid jätkataks.

Mina ise sain jaanuaris diagnoosiks vähk ja minu emal on ka vähk. Minu vähk avastati suhteliselt varajases staadiumis ja siirdeid veel ei ole. Hetkel on kasvaja eemaldatud ja ootan järelravi osas otsust. Kusjuures läksin EMO-sse ja sealt suunati mind kõikvõimalikele uuringutele.

Minu ema jooksis terve aasta mööda arste ja talle öeldi ka, et kõik on korras ja aeti igasugu muud lollust suust välja. Lõpuks sai diagnoosiks maovähk ja prognoosiks elada 3 kuud. Sellest on nüüd möödas pea 4 aastat ja ema elab, käib tööl ja liigub ringi. Väeti on teine, aga tubli!

Õppinud olen sellest niipalju, et oma tervist tuleb jälgida. Varajases staadiumis haiguse jaoks on kindlasti ravi ja on võimalik saada terveks. Loomulikult peab olema õnne, et arst, kes oskab sind ravida ei ole asunud tööle mõnda välisriiki Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit