Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Meel on kurb.
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2011 10:33 am    Teema: Meel on kurb. Vasta viitega

Kallid sõbrad,mida te teete kui meel on kurb ja nukrus hinges? See pole haigusega seotud vaid isiklik,elu on liiga keeruliseks läinud,vanamoodi enam ei saa ja uutmoodi veel ei suuda. Sööks midagi head teadagi,aga ei taha ka seda,seenel ei saa ka koguaeg käia. Soovitage muusikat mida kuulata,raamatud ei lähe ka peale praegu ja uni on kadunud. Jama on ka see et sügis saabub ja sel ajal on ka veel omakorda masendus peal. Nii üksi tunnen end ja solvatuna ja alandatuna... Olge mõnusad teiegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2011 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

kui võimalik, siis kasuta päeva spa -d, lase end hellitada Smile
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2011 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kullake seda võimalust küll ei ole ja õhtul kui töö läbi on juba unespaa mis kell 4 läbi saab. Jänedaöl oli küll hea vedeleda ja mõnuleda. Varjante peaks siiski otsima ja joogasse lähen ka kui see algab,saab mõtted mujale ja äkki haapsallu tulen ka ,see linn lummab mind.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2011 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Otsi omale meeldivaid üritusi, trenne või nö huvialaringe - saad kodust välja, mõtted mujale ja enesekindlust juurde muude asjadega tegeledes, uusi tuttavaid jne. Kui probleemiks raha, siis üks huviala, kus eriti palju raha ei lähe on koorid ja rahvatantsurühmad - üldiselt ei ole seal sellist igakuist maksu. See on peamine, et oleks sundus regulaarselt välja minna. Mõnikord oled tõesti peale tööd väga väsinud ja ajad vaevu ennast diivanilt üles, kuid kui trennis ära käidud on emotsionaalne väsimus asendunud mõnusa füüsilise väsimusega.
Jooga on ka kindlasti väga kasulik, kuid mõnikord oleks vaja ehk leida rohkem emotsionaalsemaid tegevusi ja mitte nii sügavuti oma hinges urgitseda...
Lühidalt - otsi tegevusi, mis sulle südamerahu pakuvad ja elu ei olegi enam nii masendav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2011 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Mind aitab üks suur tassitäis sidruniga teed või kohe päris naturaalset piparmünditeed, kerrakeeramine pleedi alla diivaninurka ja mõni hea raamat (midagi, mida varem olen lugenud - teraapiaks ei kasuta uut teksti vaid mõnda kindlalt äraproovitud head lemmikut) - tarvitada just sellises koosluses ja ennetavalt, st et kui tunnen, et kipub käest ära minema, siis süümepiinadeta teen endale ühe sellise õhtu ning järgmisel päeval paistab päike kuidagi eredamalt. Mõnikord on olnud vaja ravimit järgmisel päeval korrata. Siis kordangi, üle 3 päeva järjest pole senini pidanud doseerima.

Ahjaa, ja alati aitab mu kunagise perearsti soovitus kliinilises depressioonis patsiendile - esmalt juua kodutehtud õunamahla ja mõelda häid mõtteid lapsepõlvest ja kui see ei aita, siis appi võtta iidne perearstitarkus: "Juba vanal ajal anti kevadeti kurnatud lehmadele hapukurki, sa võiksid ka proovida!" (huvitav, kas tõesti õpetatakse perearste ja loomaarste tänapäeval ühise õppekava järgi).
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2011 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Haapsalu on muide tõesti parin depressiooni ravim Very Happy Hetkel saax tormist merd nautida ja pärast üx soojendav ingveri ja mee jook, mõnusa loba kõrvale Wink
Tagasi üles
Linzu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 14, 2011 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

Soovitan line-tantsu. hea muusika, liikumine, parandab ka mälu ja rühti. Tantsu ajal pole aega kurbi mõtteid mõelda.Igaüks saab selle tantsuga hakkama, ole sa milline tahes. Pole vaja partnerit, annab mõnusalt füüsilise koormuse.Kui nüüd keegi lugedes mõtleb, et kas mina ka- siis mine ja proovi. Kui ei proovi- ei saa kunagi teada.
Tagasi üles
Hanny

PostitusPostitatud: Nelj Sept 15, 2011 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

See küll OT, aga minule ka Haapsalu väga meeldib, see on kahtlemata üks minu lemmiklinnasid. Ja ma arvan, et vanaduspõlves (tahaks öelda, et pensionipõlves Wink ) ma kolingi Haapsallu. Kuigi mul on siin ka meri akna taga, siis miski mind tõmbab sinna Haapsalu poole ikka ka.

Tiinaly, kas ehk on sul mõni hea südamesõbranna, kellega koos klaasike veini võtta. Ma ei propageeri üldse joomist, aga nii profülaktilises mõttes kulub see ikka ära. Kõige olulisem on mõtted eemale saada. Kui otsida, siis leiab kindlasti tegevusi, mis ei küsi raha: nt jalutamine (kepikõnd), seda oleks muidugi hea teha kellegagi koos.
Eks meid teisi ka see deprekas (kergemas või raskemas vormis) ikka aeg ajalt kimbutab. Kõige õudsam variant on see, kui lihtsalt ei suua/ei tahagi midagi teha, vaid lihtsalt diivanil lesida ja olla, saamata aru, mis ümberringi toimub. Mul on hea meel, et sa oled valmis ise ennast aitama ja otsid abi, see on suur samm paremuse poole.
Kindlasti tasub üles otsida ka lapsepõlve lemmikraamatud, hea kerge lugemine. Ja kui lugemise ajal ka mõtted mujale kondama lähevad ei pea lehekülje lõpus mõtlema, et millest seal kirjutati.
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Sept 15, 2011 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Pean teile ütlema, et "penskarite" jaox on Haapsalu parim Wink ole siis noor v.vana, sest linn on parajal suur/väike ja väga turvaline - keegi sul keppi alt ära ei löö Laughing
Tagasi üles
kerahein

PostitusPostitatud: Nelj Sept 15, 2011 7:01 pm    Teema: Hei Tiinaly Vasta viitega

Kui on kurb, siis ongi kurb ja meel must. Kõik on must. Olen Hannyga nõus, et aitab asjast rääkimine. Välja ütlemine, ära rääkimine. Peab muidugi olema ka tänulik kuulaja, kes sind kohe hukka ei hakka mõistma või siis nõu andma. Kellest võid teada, et külapeale rääkima ei lähe. Või kui ka läheb, no mis siis, kaua sust ikka räägitakse, uued uudised tulevad peale.
Mõõdukas füüsiline tegevus on ka hea. Liigub keha, liiguvad ka mõtted surnud ringist välja.
Eks aeg parandab kõik haavad.
Mul on üks kolleeg, kes aeg-ajalt küsib, et kuidas mul läheb? Ta kohe tunneb selle õige aja ära. Ja ma olen talle lõpmata tänulik, sest jagatud mure on pool muret!
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2011 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Nii üksi tunnen end ja solvatuna ja alandatuna... Olge mõnusad teiegi.

Alandatuna, solvatuna???? Appi, kelle poolt. Pea püsti, plika! Keegi ei solva sind, alandamisest rääkimata. Ei tohi- sest SINA ei luba. Kuula Marylin Mansonit ja võimalikult kõvasti ja söö vitamiine ja kui tahad, annan sulle oma telefoni nr ja räägin sulle, et päike on sama ja rohi on sama ja puud on samad ja sina oled sama!!!! Elu tuleb ilusaks elada, Vat- niiet klopin sind kui tahad Smile Razz Very Happy
Tagasi üles
puma

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2011 5:54 pm    Teema: reede ja 13....... Vasta viitega

...peaks vist tänase päeva nimeks olema.Tööprobleemidest tingitud närveldamine on päris agaralt mu tervisele mõjunud.Ei jaksa enam võidelda pujäänikutega,kellede suurimaks probleemiks on ärapanemine.
Aga saan sellest üle.Võtan koerad ja lähen nüüd tunnikeseks metsa jalutama!
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2011 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

kukku
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Sept 20, 2011 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tere jälle. Päike paistab veidi eredamalt praegu,hakkan rahunema. Pandariin vastan sulle - alandatud ja solvatud mehe poolt keda veel armastan ja ei ole ikka veel jõudu maha jätta kuigi peaks. - Kordan endale et EI LUBA ENDAGA SEDA TEHA, aga teen jälle . Minule ei ole antud õnne isiklikus elus ,olen ma aru saanud ,pean otsima teisi alternatiive ja muidugi on mul ilusad ja kallid lapsed. Aa jah käisin eile ka LINE-tantsu proovimas, ei tulnud eriti välja ja olin väga tujust ära peale seda,häbi oli ka et nii koba. Proovin täna aeroobikasse minna ja kui see ka ei õnnestu siis jääb veel tõesti jooga mis on juba tuttav. Vot ei teagi kas nüüd sellest mu seisundist või millest aga tuttavad valud on tagasi mis suvel küll peaaegu endast märku ei andnud. Sügisel olen ma alati end kokku võtnud ja ka arsti juurde end vedanud. Onkoloog küll mind enam näha ei taha aga armas dr. Suija võtab mind alti vastu ja kuulab ja lohutab kui vaja. Ilusat sügist .
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Sept 20, 2011 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ära siis nüüd esimesest Line-tantsu tunnist kohe ära kohku. See on ikka nii, et esimesed tunnid pead natuke süsteemiga harjuma ja Line-tantsu juures ei tasu mõelda, et teised vaatavad ja ma ei saa äkki hakkama. See ongi just tore, et igaüks tantsib individuaalselt ja eelkõige just enda jaoks. Järgmine kord on juba kergem ja ülejärgmine kord võid juba enda üle rõõmu tunda, et hakkad juba vaikselt pihta saama... Käisime sõbrannaga aastaid tantsimas ja igakord, kui Kaie küsis, et kes on täna esimest korda oli mu sõbranna käsi hoogsalt püsti. Wink "Igavene algaja" - nagu ta ise ütles. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit