Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

enam ei oska

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
puma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2011 10:33 pm    Teema: enam ei oska Vasta viitega

....kuidas raputada sõpra tardumusest lahti.Tal läks ju kõik hästi-saadi varakult jaole,tehti opp,isegi järelravi pole vaja.Lihtsalt jaluta ja söö ja naudi elu aga tema lamab voodis ja jonnib.Ei taha elada-tahan ära.Vanust ka üksjagu aga no misasja.Nüüd ei võta enam sõprade kõnesid ka vastu.Ohh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2011 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kui inimene ise ei taha üldse ennast aidata, siis on tõesti kõrvalt väga raske teda sundida. Kas ravist või haigusest on tal ehk enesetunne ka üldiselt halb - valud vms. Üldiselt oleks vaja psühholoogi või psühhiaatri abi. Kuid seda on samuti vägisi võimatu teha. Kas tal lähedasi (lapsi või lapse-lapsi) ei ole, kelle pärast ennast sundida oleks vaja? Mingi põhjuse peaks leidma, et voodist välja tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
puma

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2011 10:04 pm    Teema: on on... Vasta viitega

....nii lähedased kui ka väga palju hoolivaid sõpru.Lohutan end sellega-et äkki vajab ta lihtsalt aega.See asi on juhtunud 3 kuu jooksul ja nüüd on siis mõtlemise paus ja selgusepaus-et mis see siis nüüd oli.Eks mul endal oli umbes samamoodi-kui ma kõiki eemale peletasin ja üksi tahtsin olla.Üritame teda "step by step" ikka kodust ja halbadest mõtetest "välja lohistada".
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2011 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Kas tal on oma haigusest ja ravivõimalustest piisavalt informatsiooni? Äkki arvab, et nüüd ongi kõik...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2011 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tere. Paratamatult meenub siinkohal üks minu tuttav tollest ajast kui tal suvel haigus avastati ja mul tol sügisel. Tuttav oli end täiega vist surmalainele häälestanud, oli ka nii nii hädine,ja mõtles et nüüd kõik ja nädalate viisi aina lebas voodis ja hädaldas. Kui käisiki linnas siis aina halas kui küsisid kuidas läheb ja kahte keemiasse lihtsalt ei läinud enam,et mis seal ikka parem saab,uskumatu. Arvan et see ikka inimese loomuses kes ongi selline hädaldaja ja ei näegi asja positiivset külge.Jumalale tänu ,on see inimene siiani elus aga ellusuhtumine pole küll põrmugi muutunud ja proteesi ka ei kanna ja näljutab end,tõega ei söö ta miskit ja on kondine vanainimene. Andke andeks aga pidin sellest kirjutama. Tõesti jõudu annavad lähedased ja lapsed ,kus oli minul aega lebada ja surma oodata-väike laps vajas mind ja mul polnud õigust surra ja pole ka praegu. Elagu ELU.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit