Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

mure
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Pirx72

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2011 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ma öelnud?
Ei taha parastada, kuid kas keegi nüüd ütleb, et minu seisukohad äärmuslikud või halvustavad on?
Mõelge sellele, miks ning millal jäetakse keegi maha? Kas nii sama, et oleks parem? Sa oled algusest peale kirjutanud, et naine oli julm, külm ja mis veel. Lahku minnakse 99 korral 100st siis kui on soov kellegi uue juurde minna.
Ei ole su naine nii eriline kui arvasid, täiesti tavaline l..s, keda võivad kõik mehed ära rääkida. Sinu naine ei tea, mis on truudus, armastus ja vaev mida need nõuavad. Tundud olema hooliv ja hea mees, ole õnnelik et s....t lahti said. Halb on, et temasse nii kiindunud oled, see teeb sulle kaua haiget ning nõrgestab organismi vastupanu võimet. Temal on uus r...t, millel end rõõmsana tunneb ja sind unustab. Vabanda, kuid ma ei saa südameta kergemeelset olendit naiseks nimetada.
Päikest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
emili

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2011 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

http://sisekosmos.ee/eneseareng/vastastikune-lahkus/

http://sisekosmos.ee/meelerahu/kuidas-sisemise-valuga-toime-tulla/

http://sisekosmos.ee/meelerahu/teekond-sisemise-vaikuse-juurde/

Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Pirx72

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2011 9:06 am    Teema: Vasta viitega

motomees mine kindlasti pidutsema, sest sõnajala õit otsivaid neidusid on täna palju!
emili kas nendest nõuannetest kõigile abi on?
Tagasi üles
sensus

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2011 11:17 am    Teema: Vasta viitega

Pole midagi tavalisemat inimestest, kes kipuvad nõu andma, kuid pole midagi haruldasemat kui inimesed, kes abi pakuvad.
Voltaire
Tagasi üles
emili

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2011 11:40 am    Teema: Vasta viitega

Oleneb, missugust abi keegi vajab. Paljud vajavad õlga, mille najal nutta ja kaevelda. Mõned otsivad oma sisemist Jõudu, et tasakaalukama oma rada edasi kulgeda.
Need viited on lihtsalt üks võimalus ja igaühel on valiku vabadus...

Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
motomees

PostitusPostitatud: Laup Juun 25, 2011 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Terekest üle pika aja.
Minu pidustused möödusid kahjuks haiglavoodis mitte kallimaga koos sõnajalaõit otsides Sad Pole elus nii palju süste ja tablette söönud ning maganud ka nii palju järjest Sad Eelmisel aastal tantsisime naisukesega koos jaaniööl, aga seekord siis otsustas tema selle aja ilma minuta veeta Sad

Olen küll enamasti viimasel ajal oma tööd ja sellega kaasnevat vihanud, kuid paari viimase päevaga on selgeks saanud, et sest on ikka kasu ka veidikene, sest vahendid ja võimalused on ju vägevad!
Nimelt tean ma faktilistele materjalidele toetudes, et naisukese "uus mees" hoiab juba pikemat aega mitut rauda tules! Esialgu kui selle info sain, mõtlesin, et teatan pesamunakest sellest, aga siis mõtlesin ümber. seda kahel põhjusel: esiteks ega ta mind niikuinii ei usuks, süüdistaks mind hoopis valetamises jne, jne. Ma ei saaks neid materjale ka näidata, siis paljastaksin oma allikad... Teiseks, las saab ise omad vitsad kätte ja ehk avastab ise ka üsna pea, sest tal on selliste asjade peale hea nina. Mina suhtlesin ka kunagi ühe neiuga, midagi lubamatut ei juhtunud, kuid naisuke sai teada ja seepärast ma usun ja loodan, et ta saab ka sellest teada. Mul tekkis nagu isegi väike kahjurõõm, aga ma ei taha talle halba Sad Soovin, et ta õnnelik oleks, aga kui ta kunagi siiski kahetseb, siis loodan, et olen veel olemas ja võtan ta alati tagasi Sad

Kindlasti on tal siis valus ja ehk isegi kahetseb, et minusuguse kindla armastuse minema viskas. Mu elus on olnud 2 juhust kus naised on läinud ja hiljem pettudes soovinud tagasi tulla, kuid ma ei ole võtnud, tema ma aga võtaksin!!! Tõesti võtaksin, sest tema tõrjusin ma ju tegelikult ise eemale ja seetõttu ta üldse hakkas ringi vaatama Sad
Ma ei ole tema peale pahane ega pea ka viha Sad Pettunud olen, et ta ei rääkinud probleemidest vaid eelistas teise juurde minna, aga ma ei saa ega taha teda kunagi sundida millekski! Sad Eks saatus teeb omad korrektuurid meie kõikide elus.
Arst soovitas mul töölt ära jäämisele mõelda, aga ma ei taha, siis ma olen ju täiesti masenduses kodus omaette Sad Kukun parem jala pealt kui kusagil voodis vedeledes, eks lõpp tuleb niikuinii kusagil valudes vääneldes, aga seni tahan liikuda veel Sad Ehk jõuan naisukese ka veel ära oodata Sad
Tagasi üles
motomees

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2011 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Tunnen ennast veidi pahasti, et pean vist tunnistama Pirx27 väiteid oma naisukese kohta. Loomulikult mitte selle nimetuse osas mida ta korduvalt ütles, kuid põhjustes, miks naisuke läks Sad
See mees on jah eeldatavasti minust jõukam, töötab päris heal kohal ning on ise ka hea välimusega. Eks seepärast on ka kindel oma edus ning sebib paljude naistega ja nemad teda. Viimast ma muidugi oma kallikesele enam ütlema ei lähe, kuid mul on kahju, et ta valis raha minu asemel Sad Mul on tõeliselt kahju, et mu naisuke lasi ennast nii kergelt "ära rääkida" Sad Ma soovin, et naisuke oleks õnnelik, ma tõesti olen seda alati soovinud ja soovin seda talle ka edaspidi, kuid teisalt soovin, et ta saaks korralikult haiget nagu minagi ja siis taipaks ise ka mis tal olemas oli! Ning, et kõik mis hiilgab, ei ole kuld!!! Sad
Loodan, et ta taipab veel ja et siis liiga hilja ei oleks Sad

Miks mul ikka niiiii valus on, ei saa jälle magamagi jääda. On küll hea, et on igasugu võimalused info hankimiseks tekkinud aastatega, kuid kas neid ikka on vaja, oleks valutum elada ehk mõnes mõttes Sad

Facebookis plokeeris mu ka ära, aga ma saan ju ikka sisse tema kontole ja kõike näha, mis ta teeb Sad Nägin ka põhjust, miks mu ära blokeerinud oli, on end vallaliseks kuulutanud, kuid ta ju ei ole seda tegelikult Sad Pole kunagi olnudki, ühe hõivatud alt läks kohe teise hõivatud alla tegelikult Sad Aga ma ikkagi armastan ja igatsen teda kõigest hoolimata ja andestaksin talle alati!!! Sad

Ma oleksin võinud sinna haiglasse edasi jääda ja enam mitte välja saadagi Sad Selline loll masendus jälle peal, õnneks midagi ei valuta hetkel füüsiliselt! Hea seegi.
Tagasi üles
motomees

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2011 9:08 am    Teema: Vasta viitega

Kõik, kes on küsinud mu töö kohta, siis tegelen IT valdkonnaga ühes telefonifirmas. Ei ole kunagi lähedaste järgi nuhkinud ja ei tee seda ka edaspidi. Kuid oma lähedaste ja eriti kallima heaolu eest seismiseks, tema huvide kaismiseks või probleemide lahendamiseks kasutan kõiki oma võimalusi.
Loodetavasti tuleb täna ilus päev, et sellest rõõmu tunda. Nagu naisuke ütles, et iga päev mis me elada saame, on iseenesest juba rõõmustamist väärt!
li-lile üks Smile
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2011 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

motomees kirjutas:

Loodetavasti tuleb täna ilus päev, et sellest rõõmu tunda.
li-lile üks Smile

sain taas naerunäo - juba on päev ilus Smile
PS: nädal tuleb soe ja mõnus - saab laiselda ja konte soojendada;)
SUVI!!!!
Tagasi üles
motomees

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2011 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

Täna olen nii mõnegi toreda kirja saanud ja päev on üldse kuidagi tore olnud. Käisin ka rattaga sõitmas ja nüüd kõik kohad jälle valusad. 40km pole ikka naljaasi.
Tahtsin kõigile rõõmuks öelda, et ka täna pole valudega õnneks maadelda tulnud ning nagu üks tore naisterahvas ilusasti ära arvas, oli haiglaski tegelikult tore seltskond. Õed olid heatahtlikud ja üks neiu oli isegi päris nunnu:) Aga nagu ma juba öelnud olen, on vist viga minus hetkel, sest ma ei võta kuidagi vedu ja ei tahagi võtta hetkel Sad Olen palju mõelnud, et ehk oleks pidanud ka naisukesega kooselu ajal ikka ka teisi võimalusi kasutama mitte ainult temale truu olema. Ehk oleks siis ta hakanud rohkem muretsema ja minust välja tegema, aga ma ise ei leia, et see oleks lasknud mul omal kergemini elada tema kõrval Sad
Ma ei ole isegi praegu tema peale pahane kui tean, et tal on teine mees Sad Loodan ja ootan teda ikkagi, ehk läheb neil halvasti omavahel ja tulebki tagasi:( Tean, et see on tobe mõtlemine, aga praegu on mul sellised mõtted peas on igatahes Sad
Ärge teiegi tema kohta mulle miskit paha kirjutage, öeldakse ju, et mäletama jäädakse vaid head ja ma tahangi temast ainult head mäletada! Mäletangi tegelikult vaid head temast!!!

Igatahes "Luuamutile" Smile ja li-lile ka Smile Toredat pühapäevaõhtut kõikidele!
Tagasi üles
motomees

PostitusPostitatud: Esm Juun 27, 2011 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Und jälle ei ole, aga masendus see eest on Sad Miks ma pean teda niii tohutult igatsema? Eks üks peamisi põhjuseid on ka see, et ise tunnen ennast nii väljapääsmatus olukorras ja temaga olemine oleks üks väheseid rõõme veel, ei tahagi kedagi teist enda kõrvale ju enam Sad
Miks ta ei võinud veel natukene vastu pidada Sad
Joon jälle veint ja loodan une tulekule, ehk lõpuks ikka tuleb Sad

Üks sõbranna kirjutas täna nii, ehk ongi miski tõetera sees Sad
"Sinuga on põhiprobleem ikkagi sama, sa oled pikalt üksi ja suhted lähevad aia taha. Tead, sul on mingi kummaline korrapärasus. Sinu suhted millegipärast ei kesta kauem kui mõni aasta. Siis hakkab kõik ära kisuma ja lõppeb muidugi peale seda, kui sa m........l ära käid. Huvitav millest see tingitud on. Äkki on asi selles, et peale esimest suhet sul on hirm, et suhe läheb untsu ja see uskumus märkamatult juhibki sind lõppu..."

Tuttav on küll mõnes mõttes, sest olen suhteliselt suhte algusest endale ja ka naisukesele sisendanud, et niikuinii ei ole minuga või meie suhtega rahul ja läheb mu juurest ära ning nüüd läkski Sad
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Juun 27, 2011 10:46 am    Teema: Vasta viitega

nukker lugu aga leidsin selle ja tuli meelde siinne teema...
http://www.youtube.com/watch?v=nsvueOYfonc&feature=related
kvaliteet on keffa aga sõnad on seal kirjas Rolling Eyes
Tagasi üles
motomees

PostitusPostitatud: Esm Juun 27, 2011 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Kurb tunne tekkis kohe, täitsa teemasse igatahes Sad
Tagasi üles
leinaja

PostitusPostitatud: Esm Juun 27, 2011 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Motomees, olen Sinu postitusi jälginud sellest ajast, kui vähk meie perekonda sisse tormas (diagnoos 15. mai).

Soovin vaid öelda, et imetlen Su meelekindlust kaitsta oma naist kõige ja kõigi eest ka siis, kui Sul endal väga raske ja valus on. See on väga ilus.

Palun püüa ennast, nagu siin paljud teisedki soovitanud on, siiski samapalju hoida ja armastada nagu teda.

Südamest Sulle jõudu, tervist ja (ehkki sa ise ei paista selle võimalikkusesse väga uskuvat) ka õnne!
Tagasi üles
motomees

PostitusPostitatud: Teis Juun 28, 2011 7:51 am    Teema: Vasta viitega

Suured tänud, loodan, et saate oma peres sellest koledast probleemist kenasti jagu!!! Jõudu, jaksu ja õnne teilegi!!!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 15

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit