Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Pärasoolevähk

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Seedeelundite vähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jata

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2010 6:42 pm    Teema: Pärasoolevähk Vasta viitega

Mul nüüd asjad sedasi, et jaanuarist alates sain vahelduva eduga nii keemiat kui kiiritust- kuid tolku sellest polnud, kasvaja ikka ei vähenenud. Nüüd tehakse juunis op ja selle tulemusena tuuakse sool välja kõhupeale. Siit ka küsimus, kas siin leidub inimesi kellega on samuti läinud ja mis mind ees ootab:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2010 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Meie tagasihoidlikus ühingus Läänemaal, on ka sama diagnoosiga inimesi, kes ehk võix täpsemalt vastata sinu küsimustele. Mina tean neid inimesi, kui elurõõmsaid saatusekaaslasi, kes on oma väixe eripärasusega kiiresti kohanenud. Kotikestega vilunult ümberkäimine ei ole probleemix. Olen kuulnud ka seda, et mõningatel positiivsematel juhtudel on mõni aasta hiljem saadud teha taasatv op. ja kotikesest võib saada ajalugu Cool
Kui aga käid tihedalt Hiiul, siis astu läbi sealsest teabetoast, kus saad ka ehk kontakte, kes sulle asjadest lähemalt räägix.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
manzu

PostitusPostitatud: Esm Mai 10, 2010 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

jah noorele inimesele kindlasti mitte meeldiv ootus. pagana sõraline, et ta sul siis nii kangekaelne on. samas tihti just õnnestunud radikaalne opp on võtmeks patsiendi aastakümnetepikkusele edasisele edukale elule.

minu teada on tartus suhteliselt suur patsientide ühing ja kindlasti saaksid sealt mõne kontakti, sest paljusid väikeseid pisiasju oskab-teab sarnase diagnoosiga patsient paremini.

hea selle juures, et olgugi elu saab olema teistsugune, ja sa pead pärast oppi õppima elama teistmoodi - arvestama, leppima oma eripäraga, aga olulisim, et sa siiski elad. ja ennekõike leppides mõnede ebadega, oskuslikult planeerides võid ja saad veel väga paljut korda saata.

tean üht meest, kes veel mitu aastat aktiivselt juhtis asutust jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Seedeelundite vähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit