Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kas tõesti kolmas???

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mari

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2014 8:28 pm    Teema: Kas tõesti kolmas??? Vasta viitega

Tere.
Jälle mure ja stress, kas tõesti on jälle sõraline tagasi.Viimane marker 60,nii et "tore" jõuluüllatus küll.Õe sõnad,et ärge muretsege .see nii väike tõus,meil on patsiente kelle marker om tõusnud mitme tuhandeni ei mõjunud ka eriti lohutavalt. pole senini kuskilt midagi sellist kuulnud,et miski muu peale vähi või metastaaside markeri tõusu võiks põhjustada.Võl on kellelgi põhjustanu tõusu ka mõni mööduv tervisehäda või põletik? Tean ju küll,et muretsemine ei tee midagi paremaks aga ikka kipud mõtlema kõike muud kui positiivseid mõtteid.

Aga loootus sureb viimasena,

Viimati muutis seda Mari (Reede Jan 03, 2014 5:55 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cecilia

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2014 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Mari,

Tahaks küll lohutada, aga ei oska-neil kel marker tuhandetes, ongi ju metastaasid Sad .
Mul on markeri tõus alati metastaaside aktiviseerumist näidanud-samas siis ongi ju õige aeg ravi alustada, et hiljaks ei jääks. Kui mul marker 31 oli, olidki juba pisikesed metastaasid, mida sai õigeaegselt ravima hakata. Praegu paraku marker jälle tõusuteel- kolmapäeval saan teada, mida konsiilium välja pakub.

Hoiame siis teineteisele pöialt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2014 1:21 am    Teema: vastan ka Vasta viitega

http://foorum.astrazeneca.ee/rinnavahk/viewtopic.php?id=1722

Panen siia ühe lingi rinnavahk.ee- st, ehk on natuke abi sellest.
Minule on Kütner selgeks teinud, et nii kahjustada saanud maks, kui ka mingi põletik näiteks võivad markerit tõsta.
Enda rahustuseks ma ei ootagi arsti suunamist, vahel lähen tellin haigla laborist ise endale veremarkeri analüüsi. See maksab kuskil paar euri, aga süda jääb rahule.
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2014 8:02 pm    Teema: Tere Vasta viitega

Mul tekkis selline küsimus, et kui mina läksin oma naistearstile ja rääkisin oma tükist rinnas, siis tegi tema ka mulle mingi vähimarkeri või midagi sellist ja siis kui selle tulemused olid käes, ütles, ta et pole põhjust muretsemiseks. Aga ometigi on asjad halvasti ja nüüd ootan oppi. Kuidas siis sellega on, mida see näitab?
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2014 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Vat seda Kütner väidabki, et marker on vaid dünaamika jälgimiseks ja ainult markeri number üksi ei tähenda midagi.
Pagan seda teab Rolling Eyes
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Laup Jan 04, 2014 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Paraku on sellel markeril siiski omad normväärtused, mille piires see number iseenesest jah ei ole määrav. Kui ta midagi ei näitaks, poleks Sul ju põhjust teda südamerahuks oma raha eest teha. Smile
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Laup Jan 04, 2014 10:38 am    Teema: Vasta viitega

ehhe Cecilia
mina ju teen seda seitse aastat, seega ma teengi ise endale dünaamikat, arstil käimata:)
Üksikuna pole tal mõtet, nüüd juba on number vägagi määrav;)
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Esm Jan 06, 2014 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Seega südamerahu jaoks on ikka oluline ju ka number.Kui see oleks olnud väga suur, oleksid ju kohe arsti poole pöördunud, mitte jälginud, millal 1000 1500-ks muutub Smile .
Tagasi üles
Mari

PostitusPostitatud: Reede Märts 14, 2014 4:16 pm    Teema: Seekord siis vedas. Vasta viitega

Tere.
Paistab,et seekord läks "krabi" mööda.Rinnamarker normis ja munasarja oma langenud 63-lt 50-le. Küllap siis sõralist vähemalt praegu pole ja metakaid ka mitte. Eks nüüd tuleb ,siis hakkata otsima mingit muud põletikku või mida iganes.
Kahjuks on mu perearsti ainuke hea omadus see ,et tema juurde on alati vabu aegu ja saatekirjasid saab ka,kui küsid aga mõtle ise välja kelle juurde minna. No tont võtku ,ma ei ole ju arst ja ei oska seda õiget tavaliselt valida. Üldse käin arsti juures nii vähe,kui võimalik ja nii palju ,kui hädapärast vaja.Aga hea on seegi,et stress tervise pärast kukkus vähemalt 50%.

Kena kevadist ilma ja päikesepaistet kõigile.
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Reede Märts 14, 2014 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

See on ju väga tore,nüüd saad südamerahuga kevadet nautida!!!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit