Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mu lapsel on kasvaja

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kairi007

PostitusPostitatud: Kolm Sept 11, 2013 9:24 pm    Teema: Mu lapsel on kasvaja Vasta viitega

Ma ei teagi, kuidas seda kõike kirjutada, sest olen justkui ¹okiseisundis.
Mu 5-aastane tütar hakkas kurtma peavalusid mai kuus, kui lasteaed hakkas puhkusele jääma. Arvasime, et on stressis, väsimus, arvuti, paha padi, väike õde, külma saanud ja mida kõike veel. Aeg-ajalt olid suuremad valud, sisi jälle pikka aega ei valutanud, siis ikka jälle jne. MIda aeg edasi, seda murelikumaks muutusin. Perearstile rääkides ei andnud miski vastust, saatekiri neuroloogile, aitäh, oktoobri lõpus! Peavalu kabinet ja veel mingid lastearstid seletasid, et selles vanuses lahutatud vanemate laps, see on normaalne.. Käisime ka psühholoogil, kõik on ok oli vastus. Igale poole kuhu pöördusin oli vastus, et see on normaalne, andke valurohtu ja küll üle läheb.
Laps hakkas kaebama, et valgus on valus ja heli on alati nii kõvasti, ärge rääkige, mul hakkab pea valutama.. Augustis , kui ta kuueseks sai, kaasnes ka peavalule oksendamine, reeglina varahommikul. Läksin lapsega erakorralisse, kus meid pandi haiglasse uuringutele.
Augusti lõpust alates haigla vahet käimine, on muutunud tavaliseks.
Peast leiti kasvaja. Ajutüvele kinnitunud.
Pikad juuksed patsi ja rahustite najal, pea paljaks.
Toimus operatsioon, edukas.
Täna rääkides arstiga, ei olnud ta väga rõõmus. Ütles, et veel pole biopsia vastust, kuid tasub end ette valmistada hullemaks. Ajutüvel olevat kasvajat ei saa kiiritada.
Laps, kes ennem oli äärmiselt elurõõmus ja ka elutark, nagu väike vanainimene, asjalik selline, on praeguseks kurbade silmadega, torude ja voolikute küljes, perest eemal, ilmselt tuleviku ees hirmu tundev kondikubu.
Kuidas leida jõudu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Sept 12, 2013 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel ei tohi lootust kaotada. Midagi ei ole ju veel päris selge... See ju paratamatu, et laps peale operatsiooni voodis lebades vilets ja õnnetu on. Kuid ehk pöörab kõik veel paremuse poole. Lapse organism võib vähi suhtes käituda ettearvamatult. Ka arstid ei tea alati ette, mis edasi saab. Peab lootma parimat!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kairi007

PostitusPostitatud: Reede Okt 04, 2013 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Kasvaja osutus halvaloomuliseks ja on levinud üle kogu seljaaju. Käime kiirit uses ja keemiaravil, elame päev korraga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Laup Okt 05, 2013 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Jõudu teie perele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit