Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Üksindus

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kristo

PostitusPostitatud: Esm Juul 22, 2013 11:58 am    Teema: Üksindus Vasta viitega

Tere!
Ma ei tea, kas on kõige õigem koht selle postituse jaoks, aga minul on selline mure, et tunnen end natuke üksildasena ning sooviksin leida sõpru, kellega interneti vahendusel suhelda. Kui keegi teab head lehekülge, kus saaks leida sõpru puuetega inimeste seast, siis link on teretulnud.

Ise olen 26 aastane vähihaige noormees, kes soovib leida sõpra, et igavust ja üksindust peletada. Sugu ja vanus ei ole niivõrd määravad – lihtsalt oleks tore suhelda kellegagi, keda vaevavad sarnased mured. Mulle saab kirjutada: kriss54@hot.ee.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Lauriinek

PostitusPostitatud: Laup Aug 03, 2013 9:40 pm    Teema: Üksindus Vasta viitega

Tere!

Saatsin Sinu emailile lühikese kirja. Ma muidugi ei tea, kas ma vanuse poolest sobin kirjasõbraks, aga üks kirjake on Sul vähemalt postkastis olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit