Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mehel peas kasvaja

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mures

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2011 10:01 am    Teema: Mehel peas kasvaja Vasta viitega

Mehel on kuu jooksul olnud 4-l päeval peavalud.
Kahel korral sai rohtudega abi, kolmandal tegi kiirabi sutsu, neljandaga läksime Mustamäele EMO-sse, kus õeldi, et kompuutri vajadus puudub, et kuna oli ka vöötohatis kehal, sisi peavalud sellest.
Esmaspäeval läks mee perearsti juurde vöötohatise retsepti küigest pikendama, aga meie hoolas perearst saatis mehe kiirkorras Merimetsa tomograafiasse ja leitigi kolle. Sealt viidi otse Mustamäele neurokirurgiasse ja kinnitati, et otsmikus kasvaja ja esialgselt arvatust suurem ja piirjooni ei näe piltidelt. Opp on juba nädala pärast.
See kõik juhtubki meiega ja nüüd ja kohe...
Selleks ei saagi valmis olla, aga ma olen paanikas...meil on 4.aastane laps ja ma nii kardan nüüd kõike..
Palun positiivseid lugusid...
palun, JUMAL aita!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2011 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sellise uudise saamine on shokk alati, aga - kuni on võimalus opereerida, ravida, uurida, on ka lootus tervenemisele. Kuni biopsia tulemuste saamiseni ei ole ju ka üldse teada, kas kolle on hea- või halvaloomuline ning kui ongi halvaloomuline, mis tüüpi - kas piisab operatsioonist või saab lisaks teha keemia- või kiiritusravi. Küsimusi on praegu rohkem, kui keegi neile vastata oskab, aga soovitada oskan ainult seda, et te küsiksite, uuriksite, arutaksite ja seda kõike koos raviarstiga. Hirmu ja paanikat külvab kõige rohkem teadmatus ehk info puudumine - kui on info, on ka kindlustunne.
Ees on rahulik jõuluaeg, olge perega koos, teineteisele olemas ning rääkige, suhelge, vaikige - kõike seda, mida tunnete, et vaja on ja just siis, kui vaja on.
Tagasi üles
Tiiu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2011 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on sõbra tuttav, kes on pahaloomulisest ajukasvajast täielikult paranenud. Ma küll ei tea ta lugu kuigi täpselt ega söanda ka küsida.
Tagasi üles
TRAKTOR

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2011 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

MUL OLI VÕI SIIS ON KA SEDAMOODI ASI. LÕIGATI SIIN EESTIS MITMEID KORDI AGA TULI TAGASI MINGIAEG. KASVAJA TÜÜPE ON MITMEID. MINA SAIN LÕPUKS OPEREERIDA SEDA SOOMES. SEAL LÕIGATI KA SUUR OSA ÄRA, PEAAEGU 100%. EESTIS KIIRITUS JA OK. NÜÜD SIIS OOTAN ET KAS KASVAB TAGASI VÕI MITTE. EKS NÄIS 5 AASTAT ON RISKI AEG SUUREM.PEALE SEDA ON OK.
Tagasi üles
Mures

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2012 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Opp möödas. Arst ütles, et suurem osa saadi kätte.
Rakkudest oli sees ka halvaloomulisi, nii et järgneb kiiritus...
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Jan 27, 2012 10:57 am    Teema: Vasta viitega

Jälle näen häid uudiseid - saadi enamus kasvajast kätte ja on sellist tüüpi, millest loodetakse kiiritusega üle olla. Vahva! Jääb soovida ainult jõudu ja vastupidavust, hoidke ikka meid oma looga kursis. Ja kui on küsimusi kiiritusravi kõrvalmõjude kohta, siis kindlasti need küsida juba kiiritusravi planeerimisel ning edaspidigi.
Tagasi üles
Mures

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2014 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, minu mehe võitlus lõppes ka eile...

Saime siiski pea 3 aastat perega koos olla peale esimest oppi...

Ta oli vapper ja vähenõudlik, hoopis mina olin see nõrk, kes tugevat mängis....ja lootused kustusid ikka eile
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2014 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

Minu sügav kaastunne!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2014 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on kahju.
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2014 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

kurb...tunnen kaasa.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit