Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

.

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kai

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 4:51 pm    Teema: . Vasta viitega

Hasti hea on nii palju tagasisidet saada Smile. Isa hakkas jah lopuks kummeliga ja siis arsti soovitusel, soodaveega loputama ja momendil paistab, et toimib. Soomisega mudugi on ikka vaga raske. On seda hapukoort ja jogurteid jne nii palju soonud, et hakkavad vaikselt vastu Smile. Nyyd vist enamus ajast ainult nende spets vitamiinijookide peal (yhesonaga, vedel toit Smile). Ehk kui nendest haavanditest lahti saab, siis saab lopuks ka sooma hakata. Pidi endale isegi traksid ostma, sest pyksid ei seisnud enam kudagi yleval Very Happy. Ma pole ise isa juba paar kuud nainud, ei kujuta ette, kui lahjaks ta meil jaanud on :S.

Kyll koik saab korda Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

maiustagu jäätisekokteilidega, mis on maitsvad ja kosutavad kah Laughing
tegelikult on ju püreesupid mõnusad, kuhu ka koort lisada, mis luupealseid kergitavad:D
Rõõm kuulda , et isa Sul vaixelt "iseenesetarkusele" ka teisi kuulma võtab Very Happy
Tagasi üles
Kai

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

ma loodan jah, et ehk hakkab ikka lopuks ka teisi kuulda votma Very Happy. kuigi tema puhul ma kyll natuke kahtlen Smile.
isaga on see keeruline asi, et ta ei ole suurt magusasober. Seega on koik need paremad ja kasulikumad asjad (nagu jaatisekokteilid ja jogurtid) talle kahjuks vastu naidustatud (eriti nyyd, kui see kiiritusravi kuur labitud). Aga minu poolt suured tanud nouannete eest. Olen ja kannan tulevikus koik ikka isale ette. Las ta teeb sealt siis omad valikud Smile.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit