Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ei oska käituda

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Beebee

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2014 12:14 pm    Teema: Ei oska käituda Vasta viitega

Tere, mure on siis järgmine:
Olen ise 23 ja mu sõbranna aastake noorem minust, Meie lapsed on sündinud kahekuuse vahega (tal noorem). Saavad suvel kolmesteks. Teistel sõbrannadel lapsi pole oleme selles nö lasteteemas koos ja vb sellepärast lähebki see mulle nüüd rohkem hinge. Nimelt Sain eile oma sõbrannalt kõne et ta pojal diagnoositi vähk. Täpselt mis vähk ja kuidas, ma enam ei kuulnud, sest ma olin lihtsalt nii jahmunud, mäletan ainult et lümfides pidi olema ja luuüdis. Tahaks niiväga kuidagi aidata aga ma isegi ei julge midagi küsida. Ausalt on tunne nagu tegu oleks mu oma enda lapsega. Nii raske on olla ja mitte kuidagi ei suuda tööle keskenduda. Helistada ka ei julge sest äkki segan neid vms. Kui kaua ma peaks laskma asjal nö settida? Kuidas peaksin käituma ? Tänan juba ette.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piiga1973

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2014 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Soovitan Sul helistada talle, ole talle toeks. See on ¹okk kõigile!
Kurb kuulda, et taas üks väike laps on "sõralise" küüsis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cecilia

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2014 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

Soovitan samuti temaga rääkida, kuigi tundub raske, aga sel emal on veelgi raskem. Tal ei pruugi olla kedagi, kellega seda teemat arutada, sest tihti püüavad ka lähedased inimesed neid teemasid vältida ja inimene jääb murega üksi.
Lihtsalt helista ja kuula ta ära, tihti see juba aitab!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit