Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

erinevad emmotsioonid

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
backup

PostitusPostitatud: Teis Juul 05, 2011 4:52 pm    Teema: erinevad emmotsioonid Vasta viitega

tere,

Kui lähedane on haigestunud, siis vahest on nii keeruline kogu see suhtevõrgustik ja see enda mõtete koorem. Ma ei oskagi öelda aga midagi nagu oleks kergemaks ka läinud.
Tegin end just kasutajaks, enne käisin lihtsalt lugemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Juul 05, 2011 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

sellex ongi teemafoorumid, et arutledes ehk selgust saada, nii tuleb ka kergendustunne ja küll on hea, kui koorem saab väixemax Smile
Tagasi üles
Ohh ja Ahh

PostitusPostitatud: Teis Juul 05, 2011 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

Räägi häbenemata mida tunned. Siit võib tõesti abi leida, kui ainult küsid .... . Mina ei küsinud ja olin vägaväga meeleheitel oma mõtete ja hirmudega. Ole sina targem Smile
Tagasi üles
backup

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2011 11:06 am    Teema: Vasta viitega

Haige on minu ema (vanus alla 60-ne). Tahan teda toetada ja saan seda ka teha, õnneks on ka teisi abilisi ja lohutajaid. Aga ma tunnen koguaeg ja tundsin ka enne tema haigust, et mina pean koguaeg olema iseseisev ja tugev endaga hakkama saaja olema ja mu ema on seda samuti olnud. Ehk siis lähedus-usaldussuhe meil on puudunud. Olemegi mõlemad olnud sellised kanged ja oma rada astunud, kuna üsna paljus on meie maailmavaated erinevad. Aga nüüd on keerulisem, sest maailmavaated pole ju muutunud aga puutume rohkem kokku-tekkib rohkem emmotsioone ja punnitamisi. Oma tavapäevas me ju pigem minimeerime kokkupuuteid inimestega, kellega meil pole suurt midagi ühist.
Ehk siis minu mõte on see, ma olen vist armukade paljudele täiskasvanutele, kes saavad veel suurest peast olla mingis mõttes lapsed oma vanematele, just selles mõttes, et neil on lähedased inimesed kellega on lähedased suhted. Ma tunnistan oma kompleksi ja proovin sellest igati üle olla ja suhelda paremini!
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2011 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

on ju ikka ajast aega olnud, et kui me soovime midagi paremax muuta, siis peame sinna ka panustama....Aus ja avatud olemine ei tohix olla koormav, seega pole mõtet ka karta ebaõnnestunud toetuse pärast. Sina räägi, kui raskex läheb ja meie üritame Sulle omakorda toex olla Cool
Tagasi üles
backup

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2011 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

miks on nii, et pigem veedab minu ema oma aega koos oma emaga (kes on juba üle 80-ne) ja kellega ta on niigi pool elu koos olnud kui minuga. Minul on pool elu veel ees aga emast jääb järjest vähem mälestusi kui ta nii jätkab, kurb....mina jõuga peale ei hakka pressima kui huvi pole
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2011 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

kas siin ei ole midagi looduse endaga pistmist....(juba enne sündi turvaline) Ema on alati olnud kaitse ingli rollis, kui end halvasti oleme tundnud.
Lapsele tahax toex olla, olgu ta kui vana tahes ja ebaõiglane tundub see ju alati, kui vanem peab oma lapse matma Sad

Viimati muutis seda li-li (Kolm Juul 06, 2011 8:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
A4

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2011 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

li-li -l õigus. Vanem ei saa/ei taha näidata lapsele oma nõrkust. Ka meil oli vähki põdeva isa suurim mure, et kõige hullem, et lapsed oma isa sellises seisus näevad... Ja kuna me lapsed pole veel täiskasvanud, siis ka vastupidi...pojal oli raske leppida isa seisundiga.

Rääkimine aitab.
Tagasi üles
backup

PostitusPostitatud: Reede Juul 08, 2011 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ta ikka põeb, et ma teda raskustes pean nägema aga tal on ka toredamaid ja kergemaid päevi, mida mina ei näe, sest need veedetakse kellegi teisega, mina saan tunda just pigem negatiivseid emmotsioone. Loen siin kuidas haiged liiguvad ravile kaugematest kohtadest ja ka bussidega, paljudel on väikesed lapsed - kohustused jne ja tullakse toime. Ma saaksin ema viia nii ühte-teise või kolmandasse kohta siis kui tal hea olla on, nii et tal ei oleks raske füüsiliselt, lihtsalt et midagi koos teha....aga see soov ei tule tema poolt.
Tagasi üles
backup

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2011 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Minu kalli ema tee jäi liiga lühikeseks, ta võitles vapralt, nüüd saab ta olla rahus!
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2011 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

kallistan.....hoia ennast! Sad
Tagasi üles
A4

PostitusPostitatud: Kolm Aug 10, 2011 8:24 am    Teema: Vasta viitega

Sellistel puhkudel on sõnu raske leida... Kallistan kõvasti!
Tagasi üles
Eve

PostitusPostitatud: Kolm Aug 10, 2011 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Minu sügav ja siiras kaastunne! Sad
Tagasi üles
Christina

PostitusPostitatud: Laup Nov 30, 2013 9:13 pm    Teema: Mure selline kaotasin oma kallima inimese. Vasta viitega

Sad Kuidas leinaga välja tulla kõigest 10päeva on möödas nii raske olla!!!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit