Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Vajan abi..

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Miu

PostitusPostitatud: Teis Märts 12, 2013 7:58 pm    Teema: Vajan abi.. Vasta viitega

Tere

Olen aastaid Teie tegemisi jälginud aeg ajalt.Nüüd olen ise patsiendi rollis,kahtlustatakse progresseeruvat rasket autoimmuunhaigust.Kuna ei leidnud mitte ühtegi tugigruppi,telefoni et natukenegi tuge leida võtsin julguse kokku ja kirjutan siia.Imetlen Teie vaprust.Olen ise täiesti läbi,mõtted on kõige mustemad..kui kaua on aega.Tahaks nii kasvatada oma imekaunist tütrekest ja näha kaunist maapealset elu. Tean,et Te teate,mis tunne on see meeletu hirm ja teadmatus tuleviku ees. Kurb on see,et olen ise medsüsteemis töötav inimene ja näen korduvalt,et kui ise patsiendi rollis oled on kõik teisiti. Vaimne pool tahab esimesena alt vedada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Märts 12, 2013 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm. On kahju kuulda, et taaskord on kellelgi raske haigus kallal. Ma ei tea sellest autoimmuunhaigusest suurt midagi - kirjelda palun, mida see tähendab, milles avaldusb, millised on sümptomid ja tulevik?

Kas raviarst ei oska pakkuda mõnda tugigruppi? Võibolla Puuetega Inimeste Kojast uurida, kas on tegutsevaid ühendusi, kus sama kogemusega inimesed oskavad nõu anda ja toeks olla? Mitte, et me siin toetamisest keelduks, aga kas me oskame - pole ju omal vastavat kogemust.
Tagasi üles
Miu

PostitusPostitatud: Teis Märts 12, 2013 8:20 pm    Teema: Miu Vasta viitega

Autoimmuunhaigused siis sellised,kus inimese oma keha rakud lähevad sassi ja hakkavad oma organismi ründama.Minu puhul siis tegu vist maksaga...keha hakkab ise maksa hävitama,millal jak ui kiiresti ei ole prognoositav ja ravi ei ole,saab vaid sümptomeid leevendada ja pikendada.Kõne alla võib tulla maksasiirdamine.Kui läksin arstile ja leiti südamepaunast vedelik,ütles arst,et võib olla nii vähk kui ka autoimmuun sidekoehaigus.Vähki ei leitud siseorganite CT-s.Valud on paremal roidekaare all.Arst on harva tööl ja kontakteerume telefoni teel.Veel ei ole ka edasi erialaspetsialistile suunatud.Vanust 30
Tagasi üles
Miu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 24, 2013 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tere
Ei ole väga kaugele jõudnud oma uuringutega,hetkel vahel väike palavik 37,1-37,4 ja kuuma ja külmahood. Nüüd veel siis selge,et CT rinda ei näita ja vaja teha rindadest ultraheliuuring kuna sageli annab minu muret just ka rinnanäärmekasvaja. Aasta tagasi on ronnad uh-s kontrollitud kus paha ei leitud,väike fibroadenoosne ala vaid ühes rinnas.Närvid aga meeletult pingul iga päev ja hirm halvab juba elamist.Ei suuda süüa-magada mõni päev.Et kui midagi paha ja südamepaunas vedelik, siis see pidi olema väga halva prognoosi marker. Ega ma ei ole kunagi osanud oma rindu ise katsuda,nad ongi mügarlikud ju sügaval.Kuidas Te küll nii tublid kõik olete? Kiitus Teile.Ise olen hulluks minemas.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Kolm Apr 24, 2013 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

Kullakene....hirm see kõige halvem. Ei tohi stressata ja rumalusi mõelda. Mõtle ise ennast terveks ja tugevaks. Usu, see aitab. Exclamation
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit