Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mure tervisega, teadmatus.

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mimps

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2013 8:47 am    Teema: Mure tervisega, teadmatus. Vasta viitega

Tere.
Lugu nimelt selline, et hakkasin juba muretsema siis kui mens. pea kuu aega ära oli jäänud, ei teinud sellest välja kuna ennegi ebaregulaarselt käinud. Siis tegin kindlaks igaksjuhuks et rase ma samuti pole. Ja nyyd m6ned päevad tagasi on hakanud ilmnema selline asi et vahetult enne magama jäämist kui olen pikali v6i siis isegi magamise ajal tekib selline tunne, et kohe kohe hakkan oksele. Suhu hakkab järsku jooksma meeletult sylge nagu enne oksendamist ikka ja siis kui istukile t6usen siis m6ni hetk veel iiveldab ja siis läheb yle. Tihti olen väsinud , tahan magada. Ning m6ned päevad on juba esinenud ka k6hulahtisus. Kuna olen just kolinud teise maailma otsa kus on kuum kliima siis m6tlesin algul et äkki kliima pärast v6i stress kolimise t6ttu aga nyyd kui on hakanud need okserefleksid tulema siis hakkasin muretsema. Tean, et k6ige targem oleks pööruda arsti juurde ja ennast uurida lasta aga kuna olen nii kaugel ja alles kolinud siis m6tlesin et enne kui siin v66ral maal hakkan arsti juurde minema siis uurin äkki keegi targem oskab natukene informeerida mind. Kas need symptomid v6ivad olla seotud stressiga lihtsalt? V6i on sellised symptomid mingile muule haigusele väga sarnased?
Aitäh k6igile kes vähegi viitsivad vastata ja mind informeerida natukene Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2013 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Siin foorumis kahjuks ei ole üldse meedikuid ja ega üldse on arvatavasti keeruline leida arste, kes ainult kirjelduse alusel diagnoosima oleks valmis. Seega leian, et peaksid ikka pöörduma arsti poole.
Tagasi üles
Miu

PostitusPostitatud: Teis Märts 12, 2013 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Mensese ärajäämine on sage kliimamuutusega kaasnev nähtus.Iiveldus pikali asendis ei ole just tavaline aga kuna oksendamist ei kaasne siis võiks jälgida.Kõhulahtisus või olla stressist aga võib olla seotud ka iiveldusega.Kui pikali asendis pearinglused süvenevad või kaasneb ka oksendamine tuleks kindlasti pöörduda neuroloogi poole.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit