Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

valus lümfisõlm

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tiinaly6

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2013 9:35 am    Teema: valus lümfisõlm Vasta viitega

Nädalapäevad tagasi hakkasin tundma valu vasakul jalal kubeme piirkonnas ja opsa ,seal on tunda muna mis häirib ja valutab.vastu puutudes valus ja kõndides ka veidi,pükse ka jalga sikutada valus.Oskab keegi öelda millega tegu ja kuhu ma peaks pöörduma? Günekoloogi juurde panin homseks aja. ei taha küll muretseda aga see segab elamist ja tööl tegemist ,jalg muutub kuidagi nõrgaks ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2013 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

Alustasid õiges suunas. Positiivset selgust ja kallid ka Smile
Olexin perearstigi soovitanud, ise kappan alati sinna, kui lamp pähe põlema lööb Wink
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Reede Veeb 01, 2013 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Niisiis ,mul käidud günekoloogil ja perearstil. leiti düsplaasia st.tugev põletik,mis pole mulle uus asi,raviks kuulikesed jälle ja aprillis tagasi. perearst tegi vere ja see miskit kõrvalekaldeid ei näidanud ja kopsuröntken oli ja korras ja seal tema võimalused lõppesid.. lümf on aga ikka paistes ja valud on ka kõhus ja seljas suurenenud. vot ei teagi mis edasi teha ,kas rahuneda maha või uurida edasi miskit....häiretuluke ikka põleb peas. Vähimarker on siiski korras ja ma olen ju onkost maha võetud ,niiet kompuutrisse ma kuidagi ei pääse. aga keha ei tunne end hästi.... Ilusat õhtut! Sain jälle südamelt ära.
Tagasi üles
relina

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2013 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

Soovitan sul võtta perearstilt saatekiri kirurgi juurde ja kirurg saab saata sind kompuutrisse. Olen niimodi alati teinud, kui tuluke on põlema läinud, aga õnneks siiamaani on valehäired olnud. Aga nüüd on suurenenud lümfisõlm kaela peal, homme lähen ultrahelisse, tunnen ennast ka halvasti, energiapuudus. Mina olen rinnavähihaige, 3,5 aastat opist möödas.
Tagasi üles
ketukas

PostitusPostitatud: Teis Märts 05, 2013 11:11 am    Teema: Vasta viitega

Mina soovitaksin Sul samuti omale kompuurtiaeg välja võidelda. Just nimelt: välja võidelda vahendeid valimata.

See on Sinu tervis ja algses staadiumis avastatud haigusest saab terveks.

Oleksin oma perearsti kuulanud, siis istuksin ilmselt täna ratastoolis jne....
Just kiire ultrheli ja juba järgmisel päeval MRT ja kasvajast tüki võtmine ning sellele järgnenud operatsioon ja keemiaravi on andnud mulle lootuse raskest haigusest terveks saada.

Kui tunned, et vastused sind ei rahulda ja vaevused püsivad, siis mina asja nii ei jätaks.

K
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit