Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Varbaluu murd.

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Annyka

PostitusPostitatud: Püh Juul 29, 2012 7:58 pm    Teema: Varbaluu murd. Vasta viitega

Kas varbaluu murd võib kuidagi kogu seda vähi süsteemi mõjutada?
Ravi muidu hetkel läbi. Augustis kontrolli. Kuid siiski..kas on hea kui jalg pikalt kipsis on. Räägitakse mingisugustest kipsist tulenevatest kahjustustest vm.
Kas peaksin igaksjuhuks oma arstiga rääkima?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Juul 30, 2012 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Arstiga võib igal ajal rääkida, kui küsimusi on. Soovitan siiski haigestumiste või vigastustega, mis ei ole vähihaigusega seotud, pöörduda perearsti poole, samuti võib küsimused alati esitada eriarstile - traumaga seotu traumatoloogile, kelle vastuvõtul olles kips pannakse/maha võetakse, jne.
Mina ise pole küll kuulnud, et luumurd vähihaigust või selle ravi mõjutaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sally

PostitusPostitatud: Teis Juul 31, 2012 10:10 am    Teema: varbaluu murd Vasta viitega

Annyka, ole mureta,luumurd ja kips ei mõju mitte kuidagi ei vähile,organismile ega ravile.Räägin seda omast kogemusest.Mai lõpus olin just ravist välja tulnud, parajalt nõrk ja jõuetu.Komistasin ühe parjääri taha ja kukkusin.Kukkumisel paneb inimene ikka kaitseks käe ette.Nii ka mina. Ja tulemuseks oli küünarluu ja pindluu otsa topeltmurd ja muidugi randmeluud olid kõik laiali.Olin 6 nädalat kipsis ja vähiravi käis samal ajal edasi.Minu arst ütles,et need kaks asja on täitsa erinevad asjad, ega sega üksteist.Mina kartsin,et järsku vähiravi vähendab luude kokkukasvamis efekti.Kui mul kips maha võeti ja röntgen tehti,siis selgus,et luud olid väga hästi kokku kasvanud.Praegu on käsi peaaegu nagu enne. Mõni liigutus teeb vahel veidi valu.Muidugi sõin ka kõvasti kaltsiumit.Nii et mitte midagi hullu see pole, midagi halba ei tee ja kõik läheb hästi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit