Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ei tea mida teha

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Liina

PostitusPostitatud: Püh Nov 13, 2011 12:34 pm    Teema: Ei tea mida teha Vasta viitega

Tere. Lihtsalt olen omadega plindris. Olen 15 alles , suutsin endale kuskilt hankida kasvaja.. Nüüd arvatakse ,et on hilja ravimiseks, neljapäeval lähen kirurgi juurde, aga ma meeletult kardan. Mitte keegi ei saa minust aru kui valus mul on ja kuidas ma kardan. Lihtsalt kõnnin ringi pisarad silmas,aga mitte kedagi isegi ei huvita kuidas ma end tunnen või kuidas mul läheb.. Vanemad suruvad peale õppimist meeletult. Ja täna on isadepäev , terve mu pere on koos all ,mina olen siin üksi ,oma murega, kuivatan pisaraid ja.. Lihtsalt kuulan nende naeru ja seda kui õnnelikud nad juba ilma minuta on. Nii,et võibolla ei peaks ültesi muretsema enam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ohh ja Ahh

PostitusPostitatud: Püh Nov 13, 2011 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Niinoorelt pole küll aus sellise haigusega tegeleda!
Ära vanematega pahanda. Usu mind, nad on veel suuremas mures kui sina. Tõenäoliselt olete praegu terve perega head näitlejad Smile Otsi paras moment ja räägi nendele mis tunded ja hirmud sinus on. Rääkimine aitab tohutult! Ütle neile otse, et sulle ei meeldi praegune olukord. Tead, kui kerge pärast hakkab.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Püh Nov 13, 2011 6:03 pm    Teema: muremõtted Vasta viitega

Kas nad on ikka kursis sinu olukorraga,oled rääkinud neile,et sul on vähikahtlus.Kuidas saab praegu õppimisele mõelda,nüüd on kogu tähelepanu vaja suunata sellele,et sa terveks saaksid.Õppida jõuad alati.Võibolla pole asja tõsidus veel nendeni jõudnud, sest oled tõesti liiga noor sellise haiguse jaoks.Aga katsu ennast kokku võtta.Eks me kõik teame, kui raske see on,aga püüa ise kekenduda positiivsusele .Kes arvab,et on hilja ravimiseks ja kus sul see sõraline on.Kas oled ikka onkoloogi juures käinud, uuringud tehtud ja diagnoos pandud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Liina

PostitusPostitatud: Püh Nov 13, 2011 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ma üritan vaikselt hakkama saada. Vanemad täielikult väldivad seda teemat. Samuti ka õde ja vend. Vend ütles mulle täna seda ka ,et talle on isegi koerad tähtsamad kui mina..
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Püh Nov 13, 2011 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Esitex küsixin, kus kandis sa elad, ehk leiaxime sulle tugiisiku, kes aitab sind nõu ja jõuga. Perega olex siiski hea, kui leiax mõistliku suhtlemisviisi, sest nemad on sinu elus suurim osa. Õppimine võiks hetkel kujuneda lohutajax, millesse süvened ja hajutad nii oma muremtteid.
Tagasi üles
Liina

PostitusPostitatud: Püh Nov 13, 2011 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ma elan Pärnus muidu. Ma ei suuda õppimisele pühenduda,kuigi seda oleks meeletult vaja, tahaks viimase klassi ikka ära lõpetada. Aga ma ei ole selles kuigi kindel kas ma ültse sinnamaani jõuan.
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Püh Nov 13, 2011 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Hmmm...Pärnakatel peax olema tugiisikuid küll Smile Uurin asja!
Senix aga ootame, mis selgub peale kirurgi juures käimist ja kui muremõtted tahavad vägisi võimust võtta ja vajad suhtlemist, siis luban omale heistada nr: 53986248 (Tiia) Cool

niih..Pärnus on tugiisik ja ma jätan tema kontaktid sulle privaatsõnumisse Smile
Võta jugelt ühendust Smile
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Esm Nov 14, 2011 11:18 pm    Teema: muremõtted Vasta viitega

Kuulge, ma ei saa asjale pihta.15 on ju alaealine,laps veel.Kas mitte ei peaks ema temaga koos käima arsti juures ja asja ajama.Kus on Lastekaitse?
Tagasi üles
Liina

PostitusPostitatud: Teis Nov 15, 2011 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

mm ,ma käingi emaga arsti juures ,ja ema teab kõike
Tagasi üles
tiss

PostitusPostitatud: Teis Nov 15, 2011 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, võiksid emale märku anda, et soovid asjast rääkida. Tema ilmselt näeb kõigest hingest vaeva, et rõõmsat nägu teha ja sind mitte veel rohkem koormata, sisimas on ta hirmust oimetu. Peaksite olema üksteisele toeks, sest teil mõlemal on väga raske ja asja olematuks vaikimine ei paranda olukorda kuidagi. Pealegi, tänapäeval ei ole ju vähidiagnoos sugugi mitte alati surmaotsus. Minge koos emaga tugiisiku jutule.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Teis Nov 15, 2011 9:05 pm    Teema: muremõtted Vasta viitega

No siis ma arvan ka,et ema lihtsalt ei oska seisukohta võtta.Tean omast käest.Mul tütar ütles ka ,et ei osanud algul kohe seisukohta võtta,et kuidas minuga käituda.Ja tegi ka nii, nagu poleks midagi juhtunud,et kõik on endine.Tean,mis tunne see on.Aga mina ka rääkisin oma mured välja,ei elanud sisse.Arvan, et sina peaksid ka minema ema juurde ja nutma ja rääkima koos asjad selgeks.Ära jää üksi nurka nutma ja arvama,et sinust ei hoolita.Ja venda ära kuula, ta on kindlasti noor ja ei tea ,mis suust välja ajab.
Ja mida iganes tunned või tahad rääkida,kui kedagi teist pole, siis ikka räägi siin meiega.Oleme alati sinuga.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit