Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Meel on kurb.
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tiinaly6

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2011 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tere teile. Täna lähen oma teise pilatese trenni ja see meeldib mulle ikka rohkem kui LINE-tants,ei pea mingite sammudega jamama.Püüan olla optimist aga eks meeleolu kõigub ikka . Muret teevad mulle jälle valud ja need ei leebu ka valuvaigistitega,seljas ,kõhus ,kõikjal,närib ,närib ja rõhub. Lugesin oma postitusi ja olen nii palju siin kurtnud ja ei mäleta hästi kui suur oli valu siis aga ega ikka ei pea valutama küll ,kui oled terveks tunnistatud. Minu mõistus ei võta ja ma ei tea kuhu ma nüüd veel pöörduma pean.Kiieabi ma ei kutsu ,olen ju täitsa tervet nägu ja liigun,onkosse on pikk järjekord ja uuringutega läheb kaua ka. Mida ma uurida siis lasen kui kõik valutab, kui üks uuring on ok ,siis nad seekord rohkem ei tee ju.Magu on uuritud alles kevadel ja uh ka tehtud,kõhus aga ikka valud. OH olen ma üks hädaline küll. Homme võtab dr.Suija vastu,püüan sinna pressida,kui regist. edasi saan,või helistan talle ise,nii tobe on nuruda aga aega mul ju pole ja valu ei suuda taluda. Oh jah võtan ühe Tramadoli,mis ei köhi ka mu valu peale aga teeb veits purju ehk ja trenni lähen ikka. Tervitab hädaline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2011 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

isver-susver, no mingi võimalus peab ju olema, et sa ometi ei valutax Shocked
Valukabinet? sa peaxid ikka sinna pääsema Exclamation
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2011 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

tiinaly6- armasta ennast, armasta ennast väga ja tea, et maailma kõige tähtsam inimene sinu jaoks oled SINA ISE.......löö minema enda ümbert kõik paha ja ela...krt võtaks- ELA ENDALE. Ei ole valusid- vähk ei valuta- nii ütles mulle mu okoloog. Valud on su enese väljamõeldis. Kui valutab kõht- kaka Smile kui selg- võimle Smile Kui närib- süga Smile Sa ei pea kuhugi liikuma ega pöörduma- sa oled TERVE. Pagan, usu endasse !!!!!! PLIIS Smile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit