Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Maksametastaasid
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Seedeelundite vähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cecilia

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2010 11:31 am    Teema: Maksametastaasid Vasta viitega

Küll need sõrgadega loomad on ikka visad, ei taha nad nendest, kelle on kord välja valinud kuidagi loobuda.
Aasta algul selgus, et minu kasvajamarker oli veidike tõusnud, 3 kuu pärast jälle veidike ja nüüd siis selguski kompuutris, et metakad maksa roninud. Pisikesed pidid küll veel olema, aga ikkagi...Ja ometigi oli see elukas 7.a tagasi avastamise hetkel I staadiumis. Ikka ronib ta edasi.

Homme lähen siis konsiiliumi, siis panevad raviskeemi paika. Nii et hakkame jälle keemiakokteile manustama. Kas kellelgi on kogemusi maksametakatega, saab neid ikka keemia abil taanduma sundida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tiiu

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2010 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tere
Ma ei taha küll asjata lootust anda ja igal oma lugu, aga mul kahtlustati ka enne munasarjaoppi CT-scanni põhjal maksametastaasi, õnneks opil selgus, et kolle oli kõhukelme küljes, mitte maksas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cecilia

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2010 11:30 am    Teema: Vasta viitega

Tundub, et kellelgi polegi need metakad maksa roninud.
Ei kujutagi praegu kas ja milline on see positiivne stsenaarium nende puhul. Kahjuks ei ole minu inglise keele oskus nii hea, et saaks midagi netist lugeda, eks üritan siis täna midagi arstide käest välja pressida. Tundub nagu, et mul nagu eriti visa elukas, ei taha mind kuidagi maha jätta Twisted Evil . Noh eks ma pean siis veel visam olema!
Tagasi üles
Kadi

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2010 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Cecilia,

Nii kurb, et jälle pead võitlusesse asuma. Loodan, et arstidelt ikka positiivset kuulsid.

Jõudu!

Tervitades Kadi.

Viimati muutis seda Kadi (Kolm Mai 05, 2010 10:05 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Mari

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2010 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Cecilia.

Nõu anda kahjuks (küll minu õnneks,esialgu) ei oska. Aga ole tubli ja pea vastu. No üks pagana sõraline peab ju lõpuks ometi taganema. Lootma peab, veel parem kui suudad ka uskuda,et see on ta viimane katse end näidata.
Jõudu sulle. Wink
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2010 10:16 am    Teema: Vasta viitega

Aitähh toetuse eest!

Ega see meeldiv teadmine ole, et selline salalik olevus Sinu organismis end hästi tunneb ja seal omi plaane teeb, mis minu plaanidega üldse kokku ei taha minna Sad . Ja ta suudab ikka nii vaikselt tegutseda, et miski tema kohalolust märku ei anna, selline vaikne, aga visa!

Aga eks ma pean siis veel visam olema ja ta kuidagi üle kavaldama.
Nii et alustame aga siis jälle talle keemiakokteilide pakkumisega, vaatame kuidas nad talle maitsevad. Tegelikult on kõik ikka meie peas kinni ja peab end jälle mobiliseerima, et vastu pidada selle nähtamatu vaenlase ponnistused.
Kuigi vahel on selline tunne, et ei jaksa kogu aeg kõigi jaoks vapper, tore ja tubli olla, tahaks vahel lihtsalt elu väikseid rõõme nautida, mitte kuskil võitluse eesliinil olla, aga ju siis ei ole nii ette nähtud.

Keemia algab järgmisel nädalal, seega võimalus veel nädalakese nautida head enesetunnet, päikest, kevadet, soojust!
Ja kõikidele emmedele ka head lähenevat emadepäeva!
Tagasi üles
kerahein

PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2010 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ohh, Cecilia, pea vastu!
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2010 8:49 am    Teema: Vasta viitega

kallis Cecilia jõudu sulle. Miks sa sinna KT üldse läksid kas tundsid end halvasti? Kui üle 5 a on haiguse algusest möödas siis ma olen kuulnud et arstid jätavad rahule ja ei pea enam näitamas käima,vähemalt minu 2 tuttavat enam ei käi kuskil onkos aga kuna minul ta kordus siis jooksen ikka edasi. Soovin sulle kõike paremat ja usku paranemisse.
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2010 11:05 am    Teema: Vasta viitega

Ei, ma ei tundnud end halvasti, aga mu vereproov aga küll Sad .

Noh mul ikka ka sama teema, et leiti 3 aastat pärast säästvat oppi mingeid kahtlasi rakke, mistõttu eemaldati kogu rind. Ja jälgib mu arst mind ikka väga hoolikalt, igal aastal tehakse kõikvõimalikud uuringud (sel aastal siis mammogramm, sonograafia, marker, stsintigramm, kopsuröntgen). Kõik oli korras, aga markeril oli pisike tõus, oli 31.
Siis 3 kuu pärast määrati uus marker ja oli jälle väike tõus, siis mind sinna kompuutrisse saadetigi, et see ikka kõige täpsem ja nii need leitigi.

Aitähh, Tiinaly, usku on ikka hädasti tarvis, muretseks seda endale kohe hulgim tagavaraks, sest keemiaravikuur nüüd jälle ees. Lugesin just Irja Kassi "Kuidas ma lähen", selline mõnusa musta huumoriga kirjutatud, tõestuseks, et kui ikka ise alla ei anna, siis annab seda sõraline!
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2010 3:24 pm    Teema: muremõtted Vasta viitega

Soovitan sul lugeda veel ka Berni Siegeli raamatut "Armastus, meditsiin ja imed", väga hea raamat.Raamat on nii populaarne,et mul läks päris kaua aega enne , kui raamatukogust kätte sain.Aga tasub lugemist.Ole tugev, kõik läheb hästi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2010 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

tiinaly6 kirjutas:
Miks sa sinna KT üldse läksid kas tundsid end halvasti? Kui üle 5 a on haiguse algusest möödas siis ma olen kuulnud et arstid jätavad rahule ja ei pea enam näitamas käima,vähemalt minu 2 tuttavat enam ei käi kuskil onkos aga kuna minul ta kordus siis jooksen ikka edasi.

See vist oleneb haigusest - enamasti just vastupidi käiakse 5.a perioodi järel ikka kord aastas näitamas ennast onkos.
Tagasi üles
tiinatints

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2010 10:43 am    Teema: Vasta viitega

Oleneb vähist jah, minule üteldi, et risk ei kao kunagi ja neeruvähi puhul 5a paranemisperioodi ei ole. Mina käisin siiani rõõmsalt igal aastal kontrollis, nüüd jäi esimest korda vahele kaks aastat ja sel aastal kutsuti sügisel teist korda tagasi, sest kopsupilti tuleb teha kahe aasta tagant.
Ceciliale palju jõudu ja rahulikku meelt!
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2010 5:52 pm    Teema: Re: muremõtted Vasta viitega

Sally kirjutas:
Soovitan sul lugeda veel ka Berni Siegeli raamatut "Armastus, meditsiin ja imed", väga hea raamat.Raamat on nii populaarne,et mul läks päris kaua aega enne , kui raamatukogust kätte sain.Aga tasub lugemist.Ole tugev, kõik läheb hästi.

Pealkiri on raamatul juba selline, et seda peab lugema Smile Kuna armastus teeb imesid, mida saan kinnitada, siis loen meelsasti lisax, kui seda kõike kinnitataxe Smile
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2010 6:14 pm    Teema: seedeelundid Vasta viitega

Jah, raamat on selline, mis peaks olema lausa kogu aeg laual.Kahjuks pidin viima tagasi raamatukogusse.Selle kirjutas ameerika onkoloog ja lugemise ajal tekkis väike kadedudeuss hinge, et miks ma ei ela Ameerikas.Loe, siis näed mis imesid tehakse seal vähihaigetega.
Informatsiooniks - täna või homme tuleb müüki uus raamat, mis jälle meile hästi sobib- Jon Barron "Imeliste arstide õpetused".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cecilia

PostitusPostitatud: Nelj Mai 13, 2010 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Jah häid raamatuid tuleb alati lugeda, eriti kui praegu selleks ka võimalus on, seega suured tänud, püüan kuskilt raamatukogust leida.

Kui kellelgi veel mõni tore loetud raamat meenub (ei pea meditsiiniga seotud olema) andke julgesti teada.

Sain nüüd esimese keemia kätte, eks näis kuidas homme olemine on, täna tulin sealt tagasi ja sõin kõike mis kätte sattus, kuna dr Kupp ütles, et ei mingeid dieete praegu, tuleb aga ohtralt süüa ja selline soovitus muusika minu kõrvadele Very Happy .

Kujutan praegu kuidas need vähirakud keemia käes piinlevad, aga kahju mul neist pole Smile .

Ilusat sooja kevadet kõigile toetajatele!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Seedeelundite vähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit