Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Dr Szirko ja operatsioon?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hase

PostitusPostitatud: Reede Juul 12, 2013 5:18 pm    Teema: Dr Szirko ja operatsioon? Vasta viitega

Tere-tere, kõik see pere! Lugu on selline - emal on diagnoositud rinnavähk, sai keemiaravi, varsti opile. Aga tal oli siin mure, niisiis uurin asja tema palvel. Nimelt saab teda opereerima dr Gabor Szirko (dr Johansoni (?) assisteerimisel või juhendamisel või...). Szirko aga ei pidavat olema kirurg (minu teada on ta günekoloog..?) ja noh, emas tekitas see olukord omajagu hirmu, et ehk ei ole tulemus piisavalt hea vms.

Ühesõnaga - kas kellelgi (või kellegi tuttaval) on Szirkoga kogemusi? Või kasvõi lihtsalt mingeid nõuandeid antud olukorra kohta?
Ehk on natuke rumal küsimus/mure meil, aga ma loodan, et mõistate, ei ole päris igapäevane olukord ka Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerahein

PostitusPostitatud: Reede Juul 12, 2013 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Googeldasin ja leidsin, mida Szirko ise ütleb ühes aastataguses intervjuus:
Noores eas pole kitsas spetsialiseerumine kasulik, vaid on hea igas lõigus tegutseda. Minu päevad on nädala lõikes täiesti erinevad. Ühel päeval töötan rinna tervise kabinetis, järgmisel on günekoloogiline vastuvõtt ja sama päeva õhtul rasedate ultraheli, järgmisel päeval töö sünnieelses osakonnas ja pärastlõunal emadusnõuandlas rasedate konsulteerimine, edasi emadusnõuandla töö ja valvekord, reedeti rinnalõikused.
Tagasi üles
liiv

PostitusPostitatud: Püh Juul 14, 2013 11:51 am    Teema: Vasta viitega

Kui googeldada Jaak Lehtsaart, kes mind opereeris-konsulteeris, tuleb ka ametinimetuseks günekoloog-mammoloog, kuid sel ei tohiks lasta end häirida... paremat arsti pole mina oma elus näinud.
Tagasi üles
piiga

PostitusPostitatud: Esm Juul 15, 2013 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen dr Gabor Szirko käe all läbi teinud küll ühe günekoloogilise opi, aga tõesti - väga hea käega ja väga hea hingega arst. Võib olla küll laia haardega, aga sellele, mida parasjagu teeb, sellele pühendub põhjalikult. Ja mulle meeldis ka tema põhjalik selgitus nii enne kui pärast oppi.
Tagasi üles
hase

PostitusPostitatud: Laup Juul 20, 2013 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan kõiki, kes vastasid! Smile Nüüd on opini jäänud loetud päevad ja ema on veidi maha rahunenud ka. Ma ise olen dr Szirkoga kokku puutunud raseduse ajal, tundus...sõbralik, aga rohkem ei oskagi nagu kommenteerida. Aga tore on lugeda, et kellelgi ei ole halba sõna tema kohta. Eks see muretsemine kippus kah veidi liigseks ilmselt, aga noh, hirm ka suur ju.
Tagasi üles
lihtsalt keegi

PostitusPostitatud: Reede Mai 15, 2020 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kas kellelgi veel on olnud rinnavähi operatsioonil kirurgiks Gabor Szirko? Kuidas rahule jäite?
Ma ise otsustasin tema juurde jääda, sest oli vastuvõtul sõbralik ja vastas küsimustele ja see on mu jaoks väga oluline, et oleks hea kontakt arstiga.

Samas hakkasin infot otsima ja leidnud väga palju infot tema kohta just rinnakirurgina. Janoh, enne operatsiooni on ikka ärevus ja ei tea täpselt, mis ees ootab, tahaks saada võimalikult parimat ravi.

Operatsioon on rinda säästev operatsioon ja kasvaja alla 2 cm, seega sain aru, et operatsioon ise kõige keerulisem ei tohiks olla. Aga mure on ikka, et kas sai tehtud hea valik ITK-sse minnes.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit